SIZ300DT-T1-GE3
ZhongHao Industry Limited
Contact Now
SIZ300DT-T1-GE3
Technology : Si
Product Category : MOSFET
Tradename : TrenchFET
Package / Case : PowerPAIR-3x3-8
Packaging : Reel
Manufacturer : Vishay Semiconductors
Description : MOSFET 30V 11A/28A 16.7/31W 24mohm/11mohm @ 10V